Shell'de Yolculuk Fotoğrafı ve Hikayesini Paylaşan Kazanıyor

100 TL değerinde akaryakıt kazanmaya hazır mısın? Yarışmamız başladı! Yol hikayeni anlat, 100 TL değerinde yakıt puan bulanan Shell Smart Card kazanma şansı yakala.

Shell’in “Shell Smart Puan” yarışması için Shell’e ait www.instagram.com/shellturkiye ücretsiz sayfasında yayınlanacak olan görselin altına “Herkesin bir yol hikayesi vardır” sende yolculuğunun hikayesini fotoğrafla anlat konseptiyle yaptıkları yolculuklara ait çektikleri bir yolculuk fotoğrafını #DahaiyiBirYolculuğa hashtag’i ile paylaşanlar (fotoğrafta insan figürü olmamalıdır.) ya da paylaşılan postun altına yorum yazarak yarışmaya katılacaklardır. Kazanan kişiler 05.12.2018 tarihinde paylaştıkları içeriğin altına yorum yazılarak ve Shell Turkiye resmi Instagram sayfasından da story ile duyurulacaktır. Kazanan kişinin ad ve soy ad bilgileri ile mesaj olarak göndermeleri gerekmektedir. Daha sonrasında bu kişilere hediyesini nasıl alabileceklerine dair detaylı bilgi paylaşılacaktır.

Kampanya sonunda yapılacak jüri değerlendirmesi sonucu 50 kişiye 100 TL değerinde yakıt puan bulunan Shell Smart Card ikramiyesi verilecektir.